Eti Şirketler Grubu 

Şirket Bilgileri

www.etietieti.com.tr

ETİ ŞİRKETLER GRUBU
 
 

 TARİHÇE

1961’de kurulan ETİ, Onursal Başkanı ve Kurucusu Firuz KANATLI’nın projesini kendi elleriyle çizdiği ilk tesisiyle 1962’de Eskişehir’de üretime başladı. Aynı yıl Petit Beurre", "Marie", "Kremalı", "Sable", "Bademli" gibi hepsi birer klasik haline gelen lezzetleri piyasaya sundu.

 

1967’de Türk mühendislerinin planlarıyla inşa edilen ilk otomatik bisküvi üretim tesisini kurdu. Aynı yıl ETİ’nin bir diğer klasikleşen lezzeti ETİ Finger üretilmeye başlandı; onu 1969’da "ETİ Burçak" izledi.

 

1972’de, günümüzde de hala genç yaşlı herkesin hafızalarında olan "Bir bilmecem var çocuklar...." reklam müziğini kullanmaya başlandı. 1974’te ilk ihracatını gerçekleştiren ETİ aynı yıl TSE'den ilk Kalite Ödülünü aldı. 1975’te ise paketli ürünlere geçiş gerçekleştirilerek rekabette "farklılaşma" sağlandı.

 

 

1976’da ilk bebe bisküvisi "ETİ Cicibebe"; 1978’te Türkiye'nin ilk ve tek hazır kızarmış ekmeği "Etimek";

1980’de kek üretimine başlandı. Bunları 1981’de "ETİ Petit Beurre", "ETİ Çubuk Kraker", 1986’da bugün ETİ’nin markası olarak tescillenen “Browni”, 1990’da “ETİ Topkek”, “ETİ Negro" ve "ETİ Form Bisküvi" izledi. Bu lezzetlere 1999’da “Popkek", 2002’de ise “ETİ Tutku” eklendi.

 

ETİ, sektördeki öncülüğünü her zaman ortaya koydu. 1995’te tanzim-teşhir elemanlarını eğiten, 1996’da ise bisküvi sektöründe ISO-9002 Kalite Sistem Belgesi alan ilk şirket oldu. 2003’te TPM (Total Productive Maintenance) fabrika yönetim yaklaşımı olarak benimsendi. ETİ bisküvi fabrikası ‘’Award for TPM Excellence Consistency’’, Tam Gıda Ve Bozüyük fabrikaları ise ‘’Award for TPM Excellence First Category’’ ödüllerini kazandı. 

 

2003’e kadar bisküvi, kraker ve kek alanlarında faaliyet gösteren ETİ, çikolata fabrikasının kurulması ile bu alanda da üretime başladı.

 

400.000 metrekarelik alana sahip 5 unlu ve çikolatalı ürünler üreten fabrikası ve grubun kendi ihtiyaçlarını karşılayan ETİ Makine fabrikası, 130 yurt içi distribütörü, 4.000 civarında çalışanı ile sektöründe öncülüklerin lideri olan ETİ, 2006 yılı son çeyreğinde kurumsallaşma çalışmasına son şeklini verdi. Yeni kurulan yapıda görev ve sorumlulukları birbirinden net biçimde ayrılmış olan Yönetim ve İcra Kurulları vasıtasıyla ETİ, 2011’de 1 milyar USD ciro hedefine ilerlemektedir.

 

Pek çoğu ilk olmasının yanı sıra hemen hepsi pazarında oldukça önemli yere sahip 200’ü aşan ürün çeşidi ve 180 bin üzerinde satış noktasına ulaşan bir gıda devi olan ETİ, ürünleriyle genç yaşlı herkesin yaşamına küçük mutluluklar katmaya devam ediyor.

 

İNSAN KAYNAKLARI UYGULAMALARIMIZ

ETİ’li olmaktan gurur duyan, yeniliklere ve değişimlere açık, tutkulu, enerjik, motivasyonu yüksek, kendini ve işini geliştirmeyi hedefleyen, rekabetçi çalışma şartları ve gelişim fırsatı elde edebilen çalışanların olduğu, en çok çalışılmak istenilen bir işyeri olmak temel amacımızdır.

 

Katılımcı ve adil değerlendirme ile çalışanlara hak ettiği değeri vermek, gelişimlerine olanak sunarak yaratıcılığı ön plana çıkartmak, çalışanlar için mutlu ve huzurlu bir iş ortamını sürekli kılmak yönetim anlayışımızdır.

 

Seçme ve Yerleştirme

İnsan Kaynakları olarak amacımız, Eti’yi geleceğe taşıyacak, Eti yetkinliklerine sahip nitelikli işgücünü aramıza katmak, en uygun adayı en uygun pozisyonda objektif araçlarla değerlendirmektir.

 

Şirketimiz bünyesinde belirlenen kadro planı doğrultusunda, işe alım sürecimiz açık olan pozisyonların www.etietieti.com ve anlaşmalı internet sitelerde duyurulmasıyla başlar. Açık pozisyonlar için alınan başvurulardan aday havuzları oluşturulup,Eti Şirketler Grubu İş İlanları


Açık pozisyon sayısı: 29
Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
Ticari Pazarlama MT İstanbul(Asya) Eti Şirketler Grubu
Ticari Pazarlama MTEti Şirketler Grubu
Satış Grup Başkanlığı - Ticari Pazarlama Müdürlüğü’ne bağlı olarak İstanbul'da görev alacak Ticari Pazarlama MT  aranmaktadır. Üniversitelerin İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesinden veya Endüstri/İşletme Mühendisliği bölümlerinden mezun, Tercihen hızlı tüketim sektöründe ticari pazarlama ve/veya satış alanında deneyim sahibi,  Hızlı tüketim sektöründe ticari pazarlama alanında kariyer hedefleyen, Çok iyi seviyede İngilizce bilgisine sahip, MS Office programlarını etkin kullanabilen İletişim becerileri ve koordinasyon yeteneği güçlü, Analitik ve problemler karşısında çözüm üretebilen, Planlama ve organizasyon becerisine sahip, Seyahat engeli olmayan, İstanbul'da ikamet eden veya edebilecek adayların başvuruları değerlendirmeye alınacaktır.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Eğitim Yetkilisi Eskişehir Eti Şirketler Grubu
Eğitim YetkilisiEti Şirketler Grubu
ETİ Şirketler Grubu – İnsan Kaynakları Grup Başkanlığı’na bağlı olarak Eskişehir’de görev yapacak “Eğitim Yetkilisi” arayışımız bulunmaktadır.  Üniversitelerin Eğitim İletişim ve Planlaması, İşletme, Çalışma Ekonomisi, Endüstri Mühendisliği bölümlerinden mezun, Eğitim ve gelişim alanında en az 1-2 yıl deneyime sahip, İyi seviyede İngilizce bilen, İletişim becerileri yüksek, koordinasyon yeteneği güçlü, Yeniliklere ve gelişime açık, Dinamik bir çalışma ortamının gerektirdiği zamansal esnekliğe sahip, Ekip çalışmasına yatkın, Askerlik görevini tamamlamış (erkek adaylar için), Eskişehir'de ikamet eden veya edebilecek adayların başvurusu beklenmektedir.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Ürün Geliştirme Mühendisi Eskişehir Eti Şirketler Grubu
Ürün Geliştirme MühendisiEti Şirketler Grubu
ETİ Şirketler Grubu – Teknoloji ve Ürün Geliştirme Grup Başkanlığı’na bağlı olarak Eskişehir’de görev yapacak  "Ürün Geliştirme Mühendisi"  aranmaktadır.  Üniversitelerin Gıda Mühendisliği bölümlerinden mezun, Tercihen "Beslenme" alanında yüksek lisans yapmış / yapıyor olan, Çikolata, bar, bisküvi, kraker, kek ve kahvaltılık ürünler araştırma geliştirme çalışmalarının en az birinde deneyimli, İyi derecede İngilizce bilen, İletişim becerileri yüksek, koordinasyon yeteneği güçlü, yeniliklere ve öğrenmeye açık, Dinamik bir çalışma ortamının gerektirdiği zamansal esnekliğe sahip, Ekip çalışmasına yatkın, Askerlikle ilişkisi bulunmayan (Erkek adaylar için), Eskişehir'de ikamet eden veya edebilecek adayların başvurusu beklenmektedir. 
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Sistem Mühendisi Eskişehir Eti Şirketler Grubu
Sistem MühendisiEti Şirketler Grubu
ETİ Şirketler Grubu bünyesinde, Bilgi Teknolojileri ve Sistem Geliştirme Müdürlüğü’ne bağlı olarak Eskişehir’de görev yapacak "Sistem Mühendisi" aranmaktadır. Üniversitelerin Bilgisayar/ Matematik/ Elektrik Elektronik Mühendisliği bölümlerinden mezun, Microsoft ve Linux İşletim sistemleri alanında 1-2 yıl deneyimli, Güvenlik yazılımları, Log yönetim araçları ve veri tabanı sistemleri konusunda deneyimli, Ağ bileşenleri yönetim ve konigürasyonu deneyimine sahip, SAP sistem yönetimi bilgisi olan, Çok iyi derecede İngilizce bilen, Sonuç odaklı ve hızlı karar alabilen, Profesyonel çalışma ilişkilerini benimsemiş, yeniliklere ve gelişime açık, Ekip çalışmasına yatkın, Askerlik hizmetini tamamlamış (erkek adaylar için), Eskişehir’de ikamet eden ya da edebilecek adayların başvuruları değerlendirmeye alınacaktır.  
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Süreç Mühendisi Eskişehir Eti Şirketler Grubu
Süreç MühendisiEti Şirketler Grubu
ETİ Şirketler Grubu – Tedarik Zinciri Grup Başkanlığı’na bağlı olarak Eskişehir'de görev yapacak 'Süreç Mühendisi' aranmaktadır. Üniversitelerin Gıda Mühendisliği veya Kimya Mühendisliği bölümlerinden mezun, Tercihen Gıda üretimi yapan firmalarda Süreç Mühendisliği konusunda deneyimli, Tercihen TPM sistemi uygulamalarında aktif rol almış veya bilgi sahibi ISO, HACCP, Gıda ve Çevre Mevzuatları ve İş Sağlığı Güvenliği konusunda bilgili, MS Office programlarını etkin şekilde kullanabilen, İyi derecede İngilizce bilen, İletişim becerileri yüksek, koordinasyon yeteneği güçlü, sonuç odaklı çalışabilen ve problem çözme tekniklerine hakim, Profesyonel çalışma ilişkilerini benimsemiş, yeniliklere ve gelişmeye açık, Dinamik bir çalışma ortamının gerektirdiği zamansal esnekliğe sahip, Ekip çalışmasına yatkın, Askerlikle ilişkisi olmayan, Eskişehir’de ikamet eden/edebilecek adayların başvuruları beklenmektedir.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
İş Güvenliği Mühendisi Eskişehir Eti Şirketler Grubu
İş Güvenliği MühendisiEti Şirketler Grubu
ETİ Şirketler Grubu – İnsan Kaynakları Grup Başkanlığı’na bağlı olarak Eskişehir’de görev yapacak “İş Güvenliği Mühendisi” arayışımız bulunmaktadır. Üniversitelerin Makine, Çevre, Elektrik Elektronik ve Endüstri Mühendisliği bölümlerinden mezun, İş Güvenliği Uzmanlığı sertifikasına sahip (C sınıfı), Tercihen yangın güvenliği ve acil durumlar konusundaki standartlara hakim, İletişim becerileri yüksek, koordinasyon yeteneği güçlü, Yeniliklere ve gelişime açık, En az 1-2 yıl iş güvenliği alanında deneyim sahibi olmak, Dinamik bir çalışma ortamının gerektirdiği zamansal esnekliğe sahip, Ekip çalışmasına yatkın, Askerlik görevini tamamlamış (erkek adaylar için), Eskişehir'de ikamet eden veya edebilecek adayların başvurusu beklenmektedir.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Ürün Müdürü İstanbul(Asya) Eti Şirketler Grubu
Ürün MüdürüEti Şirketler Grubu
Eti Şirketler Grubu – Pazarlama Grup Başkanlığı’na bağlı olarak İstanbul ilinde görev yapacak "Ürün Müdürü" aranmaktadır.  • Üniversitelerin Mühendislik veya İktisadi ve İdari Bilimler fakültelerinden mezun,• FMCG sektöründe pazarlama alanında Ürün Müdürü olarak en az 3 yıl deneyimli, • Pazar ve tüketici araştırmaları, pazarlama bütçesi ve P&L bilgisine sahip olan,• Çok iyi derecede İngilizce bilen,• MS Office programlarını etkin kullanabilen,• Güçlü iletişim becerilerine sahip,• Planlama ve organizasyon becerisine sahip,• Analitik ve problem çözme becerisi olan,• Yeniliklere ve gelişime açık,  • Seyahat engeli olmayan,• İstanbul'da ikamet eden veya edebilecek olan adayların başvuruları değerlendirilmeye alınacaktır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 4 yıl tecrübe İlan Detayı
Ağ Mühendisi Eskişehir Eti Şirketler Grubu
Ağ MühendisiEti Şirketler Grubu
ETİ Şirketler Grubu bünyesinde, Bilgi Teknolojileri ve Sistem Geliştirme Müdürlüğü’ne bağlı olarak Eskişehir’de görev yapacak "Ağ Mühendisi" aranmaktadır. Üniversitelerin Bilgisayar Mühendisliği bölümlerinden mezun, Microsoft ve Linux İşletim sistemleri alanında 3 yıl deneyimli, Güvenlik yazılımları, Log yönetim araçları ve veri tabanı sistemleri konusunda deneyimli, Ağ bileşenleri yönetim ve konigürasyonu deneyimine sahip, SAP sistem yönetimi bilgisi olan, Çok iyi derecede İngilizce bilen, Sonuç odaklı ve hızlı karar alabilen, Profesyonel çalışma ilişkilerini benimsemiş, yeniliklere ve gelişime açık, Ekip çalışmasına yatkın, Askerlik hizmetini tamamlamış (erkek adaylar için), Eskişehir’de ikamet eden ya da edebilecek adayların başvuruları değerlendirmeye alınacaktır.  
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Yazılım Geliştirme Mühendisi Eskişehir Eti Şirketler Grubu
Yazılım Geliştirme MühendisiEti Şirketler Grubu
ETİ Şirketler Grubu bünyesinde, Bilgi Teknolojileri ve Sistem Geliştirme Müdürlüğü’ne bağlı olarak Eskişehir’de görev yapacak "Yazılım Geliştirme Mühendisi" aranmaktadır. Üniversitelerin Bilgisayar, Endüstri, Matematik ve İşletme Mühendisliği bölümlerinden mezun, ABAP Programlama konusunda en az 2-3 yıl deneyimli SAP CRM – ABAP a özgü BOL programlama ve Web arayüzü geliştirme – BSP programlama konusunda deneyimli Çok iyi derecede İngilizce bilen, Sonuç odaklı ve hızlı karar alabilen, Profesyonel çalışma ilişkilerini benimsemiş, yeniliklere ve gelişime açık, Ekip çalışmasına yatkın, Askerlik hizmetini tamamlamış (erkek adaylar için), Eskişehir’de ikamet eden ya da edebilecek adayların başvuruları değerlendirmeye alınacaktır.  
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Satınalma Mühendisi (Teknik) Eskişehir Eti Şirketler Grubu
Satınalma Mühendisi (Teknik)Eti Şirketler Grubu
Eti Şirketler Grubu - Tedarik Zinciri Grup Başkanlığı'na bağlı olarak Eskişehir'de görev alacak "Satınalma Mühendisi" aranmaktadır. Üniversitelerin lisans (Makine Müh. Endüstri Müh., Malzeme Müh., İşletme Müh.) bölümlerinden mezun, Tercihen 1-2 yıl satınalma tecrübesine sahip, Satınalma teknikleri ve piyasa bilgisine sahip, Çok iyi derecede İngilizce bilen, MS Office programlarını iyi derecede kullanabilen, Tercihen ERP programlarının (SAP, Mapics, vb.) kullanımı hakkında bilgisi olan, Müzakere becerileri gelişmiş, Sonuç odaklı ve analitik düşünebilen, İletişim becerileri yüksek, koordinasyon yeteneği güçlü, yeniliklere ve öğrenmeye açık, Dinamik bir çalışma ortamının gerektirdiği zamansal esnekliğe sahip, Seyahat engeli olmayan, B sınıfı sürücü belgesine sahip ve aktif olarak araç kullanan, Erkek adaylar için askerlikle ilişiği bulunmayan,  Eskişehir'de ikamet eden veya edebilecek.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Zincir Mağazalar Analiz ve Raporlama Yetkilisi İstanbul(Asya) Eti Şirketler Grubu
Zincir Mağazalar Analiz ve Raporlama YetkilisiEti Şirketler Grubu
Eti Şirketler Grubu - Satış Grup Başkanlığı’na bağlı olarak İstanbul ilinde görev yapacak "Analiz ve Raporlama Yetkilisi" aranmaktadır. Üniversitelerin tercihen İktisat, İşletme, Ekonometri ve İstatistik bölümlerinden mezun, Satış alanında analiz ve raporlama süreçlerinde deneyim sahibi, İletişim ve koordinasyon becerisi güçlü, Analitik düşünme becerisi olan, Raporlama ve sunum becerisi olan, SAP ve MS Office programlarını etkin kullanabilen, İstanbul ilinde ikamet eden veya edebilecek olan, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış adayların başvuruları değerlendirmeye alınacaktır. 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Satış Sistem Uygulama ve Takip Analisti İstanbul(Asya) Eti Şirketler Grubu
Satış Sistem Uygulama ve Takip AnalistiEti Şirketler Grubu
Eti Şirketler Grubu - Satış Grup Başkanlığı'na bağlı olarak İstanbul ilinde görev yapacak "Satış Sistem Uygulama ve Takip Analisti" aranmaktadır. Üniversitelerin Endüstri Mühendisliği bölümlerinden mezun, Sistem analizi, tasarımı ve proje geliştirme konularında deneyimli, Tercihen satış, dağıtım ve lojistik sistem uygulamaları konusunda deneyim sahibi, MS Office programlarını etkin kullanabilen, Çok iyi düzeyde İngilizce bilen, Analitik ve problemler karşısında çözüm üretebilen, Güçlü iletişim becerilerine sahip,  Ekip içi koordinasyonu sağlayabilecek,  İstanbul ilinde ikamet eden veya edebilecek adayların başvuruları değerlendirmeye alınacaktır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Proje Mühendisi Eskişehir Eti Şirketler Grubu
Proje MühendisiEti Şirketler Grubu
ETİ Şirketler Grubu – Teknoloji ve Ürün Geliştirme Grup Başkanlığı’na bağlı olarak Eskişehir' de görev yapacak “Proje  Mühendisi” aranmaktadır. Üniversitelerin Elektrik Elektronik veya Makine Mühendisliği bölümlerinden mezun, Tercihen “Proje Yönetimi” konusunda en az 2 yıl deneyimi olan, İyi derecede İngilizce bilen, MS Office ve MS Project programlarını etkin şekilde kullanabilen, İletişim becerileri yüksek, koordinasyon yeteneği güçlü, sonuç odaklı çalışabilen ve problem çözme tekniklerine hakim, yeniliklere ve öğrenmeye açık, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayacak, Ekip çalışmasına yatkın, Askerlikle ilişkisi olmayan, Eskişehir’de ikamet eden/edebilecek adayların başvuruları beklenmektedir.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Organizasyonel Gelişim Yetkilisi Eskişehir Eti Şirketler Grubu
Organizasyonel Gelişim YetkilisiEti Şirketler Grubu
       Eti Şirketler Grubu bünyesinde Eskişehir'de görev yapacak “Organizasyonel Gelişim Yetkilisi” aranmaktadır. Üniversitelerin İşletme, Çalışma Ekonomisi ve Endüstri İlişkileri, Psikoloji, Endüstri Mühendisliği vb. bölümlerinden mezun, Tercihen organizasyonel süreç tasarımı, iş değerleme, performans değerlendirme sistemleri konularında 2-3 yıl deneyim sahibi, MS Office programlarını etkin kullanabilen, İyi derecede İngilizce bilen, Öğrenmeye açık, gelişime istekli, Seyahat engeli bulunmayan, Takım çalışmasına yatkın, Askerlik görevini tamamlamış (erkek adaylar için) adayların başvuruları beklenmektedir.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Lojistik Süreçler Takip Memuru Eskişehir Eti Şirketler Grubu
Lojistik Süreçler Takip MemuruEti Şirketler Grubu
 Satış Grup Başkanlığı - Satış Planlama Müdürlüğü’ne bağlı olarak Eskişehir ilinde görev yapacak 'Lojistik Süreçler Takip Memuru' aranmaktadır.  Üniversite ya da MYO mezunu, Tercihen lojistik, sevkiyat ve planlama süreçlerinde en az 2 yıl deneyim sahibi, SAP ve Excel programlarını etkin kullanabilen, Analitik ve problemler karşısında çözüm üretebilen, İletişim becerileri yüksek, koordinasyon yeteneği güçlü, Ekip çalışmasına yatkın, Vardiyalı çalışma düzenine uyum sağlayabilecek, Eskişehir ilinde ikamet eden veya edebilecek adayların başvuruları değerlendirmeye alınacaktır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Saha Satış Yöneticisi Afyon, Kütahya Eti Şirketler Grubu
Saha Satış YöneticisiEti Şirketler Grubu
Eti Şirketler Grubu - Satış Grup Başkanlığı’na bağlı olarak Afyon veya Kütahya ilinde görev alacak Saha Satış Yöneticisi aranmaktadır. Lisans mezunu Tercihen Hızlı Tüketim sektöründe 5 yıl, Distribütör yönetimi konusunda en az 2 yıl deneyimi olan Satış ağı planlama, dağıtım bütçelerini oluşturma, yönetme ve geliştirme konularında deneyim sahibi ve bu alanlara hakim Ekip kurma, yönetme deneyimi ve becerisine sahip Yenilikçi, yaratıcı ve analitik düşünebilen Dinamik bir çalışma ortamının gerektirdiği zamansal esnekliğe sahip İletişim becerileri yüksek, koordinasyon yeteneği güçlü MS Office programlarını iyi seviyede kullanan B sınıfı ehliyeti olan ve aktif olarak araç kullanan Seyahat engeli olmayan Afyon veya Kütahya ilinde ikamet eden veya edebilecek olan Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Genel Muhasebe Memuru Eskişehir Eti Şirketler Grubu
Genel Muhasebe MemuruEti Şirketler Grubu
Eti Şirketler Grubu – Finans Grup Başkanlığı'na bağlı Genel Muhasebe Müdürlüğünde çalışacak 'Genel Muhasebe Memuru’ aranmaktadır. Üniversitelerin tercihen İşletme, İktisat, Maliye, Muhasebe bölümlerinden mezun, Finansal Muhasebe alanında 0-1 yıl arası deneyimli Tek Düzen Hesap planı ve mevzuatı hakkında bilgi sahibi, MS Office programlarını etkin kullanabilen, İyi derecede İngilizce bilen, Sonuç odaklı ve hızlı karar alabilen, İletişim ve müzakere becerileri yüksek ve koordinasyon yeteneği güçlü Profesyonel çalışma ilişkilerini benimsemiş, yeniliklere ve gelişime açık, Dinamik bir çalışma ortamının gerektirdiği zamansal esnekliğe sahip, Ekip çalışmasına yatkın, Askerlik hizmetini tamamlamış (erkek adaylar için), Eskişehir’de ikamet eden ya da edebilecek adayların başvuruları değerlendirmeye alınacaktır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Kalite Güvence Teknisyeni Konya Eti Şirketler Grubu
Kalite Güvence TeknisyeniEti Şirketler Grubu
 ETİ Şirketler Grubu – Tedarik Zinciri Grup Başkanlığı – Kalite Güvence Müdürlüğü’ne bağlı olarak Konya’da  görev yapacak “Kalite Güvence Teknisyeni” aranmaktadır.  Meslek Lisesi ( Gıda/Kimya) veya Üniversitelerin Gıda Teknolojisi -Kimya Meslek Yüksek Okullarından mezun 35 yaşını doldurmamış olmak Gıda sektöründe kalite güvence laboratuvarı deneyimli, Kalite yönetim sistemleri konusunda bilgi sahibi, Office programlarına hakim, İletişim becerileri yüksek, koordinasyon yeteneği güçlü, yeniliklere ve öğrenmeye açık, Profesyonel çalışma ilişkilerini benimsemiş, yeniliklere ve gelişmeye açık, Dinamik bir çalışma ortamının gerektirdiği zamansal esnekliğe sahip, Ekip çalışmasına yatkın, Vardiyalı çalışabilecek Konya’da ikamet eden veya edebilecek, Askerlikle ilişkisi bulunmayan (Erkek adaylar için) adayların başvurusu beklenmektedir.    
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Mekanik Tesisat Bakım Teknisyeni(BOZÜYÜK) Bilecik Eti Şirketler Grubu
Mekanik Tesisat Bakım Teknisyeni(BOZÜYÜK)Eti Şirketler Grubu
Teknoloji Grup Başkanlığı - Bakım ve İyileştirmeler Müdürlüğü’ne bağlı olarak BOZÜYÜK' te görev yapacak “Mekanik Tesisat Bakım Teknisyeni” aranmaktadır. Teknik/Endüstri Meslek Liselerinin ya da Meslek Yüksek Okullarının Motor, Makine, Mekatronik , İklimlendirme ve soğutma , Sıhhi Tesisat gibi bölümlerinden mezun Konusunda en az 3 yıl deneyimli, İletişim becerileri yüksek ve koordinasyon yeteneği güçlü, Profesyonel çalışma ilişkilerini benimsemiş, yeniliklere ve gelişime açık, Dinamik bir çalışma ortamının gerektirdiği zamansal esnekliğe sahip, Ekip çalışmasına yatkın, Askerlikle ilişkisi olmayan, Vardiyalı çalışabilecek, Bozüyük' te ikamet edecek adayların başvuruları beklenmektedir.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Elektrik Elektronik Bakım Teknisyeni Eskişehir Eti Şirketler Grubu
Elektrik Elektronik Bakım TeknisyeniEti Şirketler Grubu
ETİ Şirketler Grubu – Bakım ve İyileştirmeler Müdürlüğü’ne bağlı olarak Eskişehir’de görev yapacak “Elektrik- Elektronik  Bakım Teknisyeni” aranmaktadır.Genel Nitelikler:•Teknik/Endüstri Meslek Liselerinin ya da Meslek Yüksek Okullarının Elektrik,Elektronik ,Endüstriyel Otomasyon bölümlerinden mezun•Elektrik-Elektronik Bakım alanında en az 3 yıl deneyimli,•Otomasyon bilgisine sahip,•Elektrik şalt ve otomasyon malzemesi seçimi yapabilen,•Tercihen PLC ve panel programlama bilgisi olan,•Servo motorlar konusunda bilgi sahibi,•Tercihen temel seviye pnömatik bilgisi olan,•Temel Office Programlarını kullanabilen•İletişim becerileri yüksek ve koordinasyon yeteneği güçlü,•Profesyonel çalışma ilişkilerini benimsemiş, yeniliklere ve gelişime açık,•Dinamik bir çalışma ortamının gerektirdiği zamansal esnekliğe sahip,•Ekip çalışmasına yatkın,•Askerlikle ilişkisi olmayan,•Vardiyalı çalışabilecek,•Eskişehir'de ikamet eden veya edebilecek adayların başvuruları beklenmektedir.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Makine Teknik Ressamı Eskişehir Eti Şirketler Grubu
Makine Teknik RessamıEti Şirketler Grubu
ETİ Şirketler Grubu – Bakım ve İyileştirmeler Müdürlüğü’ne bağlı olarak Eskişehir’de görev yapacak “Teknik Ressam “ aranmaktadır.Genel Nitelikler:  Meslek Yüksek Okullarının Makine –Resim-Konstrüksiyon, Makine bölümlerinden mezun Autocad ve Solidworks programlarını iyi bilen, Katı model ve montaj çizme konusunda deneyimli, Temel Office Programlarını kullanabilen İletişim becerileri yüksek ve koordinasyon yeteneği güçlü, Profesyonel çalışma ilişkilerini benimsemiş, yeniliklere ve gelişime açık, Dinamik bir çalışma ortamının gerektirdiği zamansal esnekliğe sahip, Ekip çalışmasına yatkın, Askerlikle ilişkisi olmayan Eskişehir'de ikamet eden veya edebilecek adayların başvuruları beklenmektedir.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Mekanik Tesisat Teknisyeni Eskişehir Eti Şirketler Grubu
Mekanik Tesisat TeknisyeniEti Şirketler Grubu
 ETİ Şirketler Grubu – Bakım ve İyileştirmeler  Müdürlüğü’ne bağlı olarak Eskişehir’de görev yapacak “Tesisat  Teknisyeni” aranmaktadır.Genel Nitelikler: 35 yaşını doldurmamış olmak Tercihen fabrika deneyimi sahip olmak Teknik/Endüstri Meslek Liselerinin ya da Meslek Yüksek Okullarının Tesisat, Doğalgaz veya İklimlendirme bölümlerinden mezun En az 2 yıl deneyimli, Sıhhi Tesisat (PPRC, galvaniz, paslanmaz, siyah) elemanları bilgisine sahip olan, Tesisat projelerini okuyabilme ve yorumlayabilme bilgisine sahip olan, Mekanik tesisat eleman ve ekipmanları bilgisine sahip olan, Tesisat (PPRC, galvaniz, paslanmaz, siyah)  çekme konusunda tecrübeli, Sütunlu matkap, el matkabı, taşlama mak. vb. el aletlerini kullanma becerisi olan, Tercihen pnömatik  bilgisine sahip, Vardiyalı çalışabilecek Eskişehir'de ikamet eden veya edebilecek adayların başvuları beklenmektedir.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Mekanik Tesisat Bakım Teknisyeni(Konya) Konya Eti Şirketler Grubu
Mekanik Tesisat Bakım Teknisyeni(Konya)Eti Şirketler Grubu
 ETİ Şirketler Grubu –  Bakım ve İyileştirmeler Müdürlüğü’ne bağlı olarak Konya’ da görev yapacak  “Mekanik Tesisat Bakım Teknisyeni”  aranmaktadır. Genel Nitelikler: Teknik/Endüstri Meslek Liselerinin ya da Meslek Yüksek Okullarının Motor, Makine, Mekatronik ,Sıhhi Tesisat bölümlerinden mezun Mekanik/ Makine Bakım/ Tesisat alanında deneyimli, Makine elemanları ve malzeme bilgisine sahip olan, Kumpas, mikrometre kullanabilen, Sütunlu matkap, el matkabı, taşlama mak. vb. el aletlerini kullanma becerisi olan, Tercihen pnömatik, hidrolik, tesisat bilgisine sahip, Temel Office Programlarını kullanabilen İletişim becerileri yüksek ve koordinasyon yeteneği güçlü, Profesyonel çalışma ilişkilerini benimsemiş, yeniliklere ve gelişime açık, Dinamik bir çalışma ortamının gerektirdiği zamansal esnekliğe sahip, Ekip çalışmasına yatkın, Askerlikle ilişkisi olmayan Konya'da ikamet eden veya edebilecek adayların başvuruları beklenmektedir.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Analitik Kimyager Eskişehir Eti Şirketler Grubu
Analitik KimyagerEti Şirketler Grubu
ETİ Şirketler Grubu – Teknoloji ve Ürün Geliştirme Grup Başkanlığı’na bağlı olarak Eskişehir’de görev yapacak  "Analitik Kimyager"  aranmaktadır. Üniversitelerin Kimya veya Biyokimya bölümlerinden mezun, Gıda kimya analizleri konusunda en az 2 yıl deneyimi olan, İyi derecede İngilizce bilen, MS Office ve MS Project programlarını etkin şekilde kullanabilen, İletişim becerileri yüksek, koordinasyon yeteneği güçlü, sonuç odaklı çalışabilen ve problem çözme tekniklerine hakim, yeniliklere ve öğrenmeye açık, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayacak, Ekip çalışmasına yatkın, Askerlikle ilişkisi olmayan, Eskişehir’de ikamet eden/edebilecek adayların başvuruları beklenmektedir.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Modern Kanal Satış Temsilcisi - İstanbul İstanbul(Avr.) Eti Şirketler Grubu
Modern Kanal Satış Temsilcisi - İstanbulEti Şirketler Grubu
Eti Şirketler Grubu - Satış Grup Başkanlığı’na bağlı olarak İstanbul ilinde görev yapacak Modern Kanal Satış Temsilcisi aranmaktadır. Lisans mezunu, Takım çalışmasına yatkın, Yenilikçi, yaratıcı ve analitik düşünme becerisi olan, Dinamik çalışma ortamına uyum sağlayabilen, İletişim ve koordinasyon becerisi güçlü, MS Office programlarını iyi seviyede kullanan, B sınıfı ehliyeti olan ve aktif olarak araç kullanan, Seyahat engeli olmayan, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış adayların başvuruları değerlendirmeye alınacaktır. 
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Satış Planlama Mühendisi İstanbul(Asya) Eti Şirketler Grubu
Satış Planlama MühendisiEti Şirketler Grubu
 Satış Grup Başkanlığı - Satış Planlama Müdürlüğü’ne bağlı olarak İstanbul ilinde görev yapacak 'Satış Planlama Mühendisi' aranmaktadır.  Üniversitelerin Endüstri Mühendisliği bölümlerinden mezun, Tercihen satış alanında planlama,analiz ve raporlama süreçlerinde deneyim sahibi, MS Office programlarını etkin kullanabilen, Analitik ve problemler karşısında çözüm üretebilen, İletişim becerileri yüksek, koordinasyon yeteneği güçlü, Ekip çalışmasına yatkın, İstanbul ilinde ikamet eden veya edebilecek adayların başvuruları değerlendirmeye alınacaktır.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Saha Satış Yöneticisi - Zonguldak Zonguldak Eti Şirketler Grubu
Saha Satış Yöneticisi - ZonguldakEti Şirketler Grubu
Eti Şirketler Grubu - Satış Grup Başkanlığı’na bağlı olarak  Zonguldak ilinde görev alacak Saha Satış Yöneticisi aranmaktadır. Lisans mezunu Tercihen Hızlı Tüketim sektöründe 5 yıl, Distribütör yönetimi konusunda en az 2 yıl deneyimi olan Satış ağı planlama, dağıtım bütçelerini oluşturma, yönetme ve geliştirme konularında deneyim sahibi ve bu alanlara hakim Ekip kurma, yönetme deneyimi ve becerisine sahip Yenilikçi, yaratıcı ve analitik düşünebilen Dinamik bir çalışma ortamının gerektirdiği zamansal esnekliğe sahip İletişim becerileri yüksek, koordinasyon yeteneği güçlü MS Office programlarını iyi seviyede kullanan B sınıfı ehliyeti olan ve aktif olarak araç kullanan Seyahat engeli olmayan Zonguldak ilinde ikamet eden veya edebilecek olan Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Modern Kanal Satış Temsilcisi - Konya Konya Eti Şirketler Grubu
Modern Kanal Satış Temsilcisi - KonyaEti Şirketler Grubu
Eti Şirketler Grubu - Satış Grup Başkanlığı’na bağlı olarak Konya ilinde görev yapacak Modern Kanal Satış Temsilcisi aranmaktadır. Lisans mezunu, Takım çalışmasına yatkın, Yenilikçi, yaratıcı ve analitik düşünme becerisi olan, Dinamik çalışma ortamına uyum sağlayabilen, İletişim ve koordinasyon becerisi güçlü, MS Office programlarını iyi seviyede kullanan, B sınıfı ehliyeti olan ve aktif olarak araç kullanan, Seyahat engeli olmayan, Konya ilinde ikamet eden veya edebilecek olan Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış adayların başvuruları değerlendirmeye alınacaktır. 
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Mekanik Tasarım Mühendisi Eskişehir Eti Şirketler Grubu
Mekanik Tasarım MühendisiEti Şirketler Grubu
ETİ Şirketler Grubu – ETİ Makine San. Ve Tic. A.Ş.’ye bağlı olarak Eskişehir’de görev yapacak 'Mekanik Tasarım Mühendisi' aranmaktadır.  Üniversitelerin Makine Mühendisliği bölümlerinden mezun, Tercihen 2 yıl makine tasarımı konusunda tecrübeli, CAD yazılımlarından en az birini çok iyi derecede kullanabilen, İyi derecede İngilizce bilgisine sahip, Mekanizma tasarımı, kinematik ve dinamik analiz yapabilen, MS Office programlarını etkin şekilde kullanabilen, Dinamik bir çalışma ortamının gerektirdiği zamansal esnekliğe sahip, Ekip çalışmasına yatkın, Sonuç odaklı ve hızlı karar alabilen, İletişim becerileri yüksek ve koordinasyon yeteneği güçlü, Profesyonel çalışma ilişkilerini benimsemiş, yeniliklere ve gelişmeye açık, Eskişehir'de ikamet eden veya edebilecek,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı